O mnie

Beata Branc-Gorgosz
Mistrzyni Ceremonii Pogrzebów Świeckich

Odprawiam ceremonię pogrzebu świeckiego od 2020 roku. Jestem oficjalnie certyfikowanym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego. Przeprowadziłam wiele pożegnań, otrzymałam moc podziękowań i dobrych słów.

mistrz ceremonii pogrzebowej portret cmentarz

Doświadczenie zawodowe

Karierę zawodową rozpoczęłam w trakcie studiów. Nieustannie poszerzałam edukację na licznych studiach podyplomowych w zakresie mediacji, pedagogiki, zarządzania (w służbie zdrowia, w szkolnictwie), co stanowi solidną podstawę dla poradnictwa i pracy z ludźmi. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie zawodowe pomagają mi wczuć się w sytuację i zrozumieć ludzką stratę. Nauka i praca nie są mi obce. Ważne jest indywidualne podejścia do każdej ceremonii, chęć zrozumienia drugiego człowieka. Jako mistrzyni ceremonii spełniam zawodowo etyczne wymogi:  zakładam godny strój, którym podkreślam szacunek do zmarłego i jego Najbliższych i zawsze staram się odpowiednio - zgodnie z oczekiwaniami najbliższych pożegnać osobę zmarłą.

150+

przeprowadzonych
pożegnań

200+

podziękowań
i dobrych słów

i

spore
doświadczenie

Jako wieloletni negocjator, terapeuta uzależnień  i zawodowa mediator (sądowa i pozasądowa) świadczę usługi także w zakresie rozwiązywania problemów rodzinnych i gospodarczych.  Pomogę Państwu jeśli zajdzie taka potrzeba www.mediacjebeata.com.pl.

Poszukujesz mistrza
ceremonii pogrzebowej?

Zadzwoń lub wyślij sms. Wyjaśnię telefonicznie jak wygląda ceremoniał, w czym mogę pomóc. Możemy także umówić się na spokojne spotkanie. Wspólna rozmowa wesprze w trudnej chwili, rozwieje wątpliwości, pomoże w ukojeniu niepewności, bólu, straty.

Skontaktuj się